Byens Fliser & Sanitet

Bernstorffsvej 69
2900 Hellerup

+45 39 62 00 07
info@bfos.dk

Åbningstider. (Hellerup)

 

Mandag: 09.00–17.30

Tirsdag: 09.00-17.30

Onsdag: 09.00-17.30

Torsdag: 09.00-17.30

Fredag: 09.00-17.30

Lørdag: 10.00-14.00

Søndag: Lukket

CVR: 36039795

Kontakt

  • Dette felt er til validering og bør ikke ændres.

Medarbejdere

Erling Kristensen

Direktør / Managing Director

Mobil: +45 28 11 63 69

E-mail: erling@bfos.dk

Henrik O. Larsen (Hellerup)

Projekt- og Design chef

Mobil: +45 20 78 27 76

E-mail: henrik@bfos.dk

Frank Nielsen (Hellerup)

Chef Konsulent / Chief Consultant

Mobil: +45 22 99 37 57

E-mail: frank@bfos.dk

Martin Thorsen (Hellerup)

Salgs Konsulent / Sales Consultant

Mobil: +45 31 61 99 79

E-mail: martin@bfos.dk

Arne Lisberg (Søborg)

Lagerchef / Warehouse Manager

Mobil: +45 31 10 76 96

E-mail: arne@bfos.dk

Christian Dohn (Hellerup)

Salgs Konsulent / Sales Consultant

Mobil: +45 31 20 19 83

E-mail: christian@bfos.dk

Jonna Frisk

Bogholder

Mobil: +45 31 10 09 42

E-mail: jonna@bfos.dk

Stine B Overgaard

Medejer / CEO

Mobil: +45 31 22 68 60

E-mail: stine@bfos.dk